spokojení klienti

Refererence

Přečtěte si, co o službách říkají moji skvělí klienti

Ty fotky jsou náááááádherné! Velký díky za ně a za celé focení.
Dan Křižák
www.dankrizak.cz
Chystali jsme nový vzdělávací projekt a jedním z našich úkolů bylo zajistit profesionální fotky na web. Na základě doporučení jsme oslovili Martinu. Bylo to super dopoledne, behem kterého jsme se hodně nasmáli. S výsledkem, ktery predčil naše představy. Martina je profík. Poradí jak si stoupnout, jak se tvářit, co dělat s rukama. Děkuji za profi přístup a skvěle odvedenou praci.
Lukáš Kochrda
www.websusmevem.cz
Vybrala jsem si tě, protože jsem tě delší dobu pozorovala na sociálních sítích. Přitahovala jsi mě neviditelnou silou, kterou nedokážu vysvětlit. Líbili se mi tvé fotky a to, jakou mají atmosféru. Během focení jsi mi pomáhala se uvolnit a citila jsem se v bezepcí.
Eva Pitnerová
www.evapitnerova.cz
Není to načančané, cukrblikové, je to realita. Pozitivum je energie a humor, který zdánlivě při focení nehraje roli, ale já to vnímám jako mega plus, pomůže to uvolnit se.
Lucie Valchařová
www.lucievalcharova.cz
Martinko, moc se omlouvám, že mi to tak trvalo, už mám zaklikáno. Letos to bylo fakt těžký, takže jich mám víc. Fotíš prostě nádherně. Ještě jednou moc děkujeme.
Mirka
Martina se ujala obtížného úkolu nafotit naši partu se ctí. Celou dobu byla statečná, i když se z našeho seriózního focení stala po chvíli živelná záležitost. Martina je profesionálka s lidskou tváří a výsledek stojí za to. Další focení proběhne určitě s ní.
Fotky boli všetky úžasné,bol veľký problém vybrať. Tie upravené sú hotové umelecké dielo, si veľmi talentovaná a ja ti ďakujem za skvelý zážitok a nádherné fotky! Dúfam, že ešte niekedy budeme spolu fotiť . Peniaze ti posielam v eurách, podľa aktuálneho kurzu, ak by tam bol nejaký rozdiel po pripísaní platby, rozdiel ti samozrejme pošlem,len mi to daj prosím vedieť. Želám ti krásne predvianočné obdobie a hádam máš aj iné, než vianočné fotenia. Ďakujem ešte raz za všetko. S láskou,
Krásné fotky vznikly díky super profi fotografce Martině. To se tak jdete projít nebo si sednete a povídáte a najednou jsou z toho krásné fotky zachycující prostě přirozenost. Moc děkuji!
Lenka Ilečková
www.lenka-ileckova.cz
Jestli budem ještě někdy něco fotit jsme zas tvoji. Super domluva super práce super výsledek. Jsi skvělá, že si to takhle zvládla. Děkujeme mockrát, jsme velkými dlužníky.
Pavel Koumar
Ůplně si vybavuji, jak jsem celá nesvá z focení, které mne čeká. Pak přišla Martinka, byly jsme v kavárně, kde jsme si skvěle popovídaly...a z mého úhlu pohledu sedly...a když přišlo na focení, bylo to super dokázala mne zbavit nervozity...a ve výsledku to bylo moc moc fajn. Procházka a focení v parku bylo třešinkou na dortu. Takže pokud hledáte skvělou fotografku, Martinka je jednoznačná volba. Moc děkuji za tvůj skvělý přístup a krásnou práci... určitě nebyla poslední.
Petra Trnková Teclová
www.petratrnkova.cz
Martino, moc díky za nádherné fotky i dovýběr fotek. Už se těším, až spolu budeme připravovat web.
Jitka Koppová
U Marti jsem nejdříve začínala s rodinnou fotkou, později byznys portrétem a nakonec i focením našich firemních akcí. Společně chodíme do mastermindu, kde mluvila o své práci s láskou a zápalem. Pozorovala jsem jak ji záleží na tom, jaký web vypustí. Jak klienty dokáže nasměrovat od šílených nápadů k nádherným vkusným webům přesto, aby jim nevzala to podstatné, koho prezentují. Pro mě naprosto dokonale spojení fotek a webu, kdy jsem nemusela řešit každé zvlášť. Navíc proces byl velmi jednoduchý a na to, že jsem poslala pouze pár svých textů, vznikl za mě velmi povedený web. Jsem to já a přitom tomu Marta dala skvělý design i strukturu, která mě chyběla. Naprosto to předčilo má očekávání. Takže ze srdce doporučuji.