spokojení klienti

Refererence

Přečtěte si, co o službách říkají moji skvělí klienti

Ty fotky jsou náááááádherné! Velký díky za ně a za celé focení.
Dan Křižák
www.dankrizak.cz
Chystali jsme nový vzdělávací projekt a jedním z našich úkolů bylo zajistit profesionální fotky na web. Na základě doporučení jsme oslovili Martinu. Bylo to super dopoledne, behem kterého jsme se hodně nasmáli. S výsledkem, ktery predčil naše představy. Martina je profík. Poradí jak si stoupnout, jak se tvářit, co dělat s rukama. Děkuji za profi přístup a skvěle odvedenou praci.
Lukáš Kochrda
www.websusmevem.cz
Vybrala jsem si tě, protože jsem tě delší dobu pozorovala na sociálních sítích. Přitahovala jsi mě neviditelnou silou, kterou nedokážu vysvětlit. Líbili se mi tvé fotky a to, jakou mají atmosféru. Během focení jsi mi pomáhala se uvolnit a citila jsem se v bezepcí.
Eva Pitnerová
www.evapitnerova.cz
Není to načančané, cukrblikové, je to realita. Pozitivum je energie a humor, který zdánlivě při focení nehraje roli, ale já to vnímám jako mega plus, pomůže to uvolnit se.
Lucie Valchařová
www.lucievalcharova.cz
Martinko, moc se omlouvám, že mi to tak trvalo, už mám zaklikáno. Letos to bylo fakt těžký, takže jich mám víc. Fotíš prostě nádherně. Ještě jednou moc děkujeme.
Mirka
Martina se ujala obtížného úkolu nafotit naši partu se ctí. Celou dobu byla statečná, i když se z našeho seriózního focení stala po chvíli živelná záležitost. Martina je profesionálka s lidskou tváří a výsledek stojí za to. Další focení proběhne určitě s ní.
Fotky boli všetky úžasné,bol veľký problém vybrať. Tie upravené sú hotové umelecké dielo, si veľmi talentovaná a ja ti ďakujem za skvelý zážitok a nádherné fotky! Dúfam, že ešte niekedy budeme spolu fotiť . Peniaze ti posielam v eurách, podľa aktuálneho kurzu, ak by tam bol nejaký rozdiel po pripísaní platby, rozdiel ti samozrejme pošlem,len mi to daj prosím vedieť. Želám ti krásne predvianočné obdobie a hádam máš aj iné, než vianočné fotenia. Ďakujem ešte raz za všetko. S láskou,
Bogi
Z té prezentace cítím i myšlení žen pro svoji vlastní sebereflexi.Dokážeš každou nafotit tak,aby jsi vystihla vše krásné,co v ní je.Dokážeš nafotit i její hezké přednosti.Nepotřebuješ k tomu žádná zvířata,ani jiné předměty.Myslím,že dnes je konkurence veliká,ale chytit notu duše ženy umíš snad jen Ty
Jana Zemanová
Moc děkuji za úžasný zážitek, profesionální přístup a v neposlední řadě krásné fotky.
Martina Laketič
Martinu jsme si vybrali na základě doporučení a také proto, že se nám líbila její práce u ostatních klientů. A hned po prvním seznamovacím online meetingu nám bylo jasné, že jsme si vybrali správně. Potřebovali jsme zařídit nový web včetně fotek a spolupráce s ní od začátku plynula na velmi příjemné a přátelské vlně. Martina se nám věnovala jako profík v oboru, ale s lidskou tváří a přesahem. Perfektně se nacítila na naše potřeby a představy. Martina pracuje velmi efektivně s časem, takže pokud potřebujete, aby práce odsýpala, jste na správném místě. Kdybychom sami nebrzdili její práci pozdním dodáváním podkladů, tak máme velmi rychle hotovo. Ceníme si proto i její trpělivosti a laskavosti při každém kontaktu s ní. Pro další focení nebo web bychom si Martinu jednoznačně s radostí vybrali, velmi rádi ji doporučujeme.
Krásné fotky vznikly díky super profi fotografce Martině. To se tak jdete projít nebo si sednete a povídáte a najednou jsou z toho krásné fotky zachycující prostě přirozenost. Moc děkuji!
Lenka Ilečková
www.lenka-ileckova.cz
Jestli budem ještě někdy něco fotit jsme zas tvoji. Super domluva super práce super výsledek. Jsi skvělá, že si to takhle zvládla. Děkujeme mockrát, jsme velkými dlužníky.
Pavel Koumar
Ůplně si vybavuji, jak jsem celá nesvá z focení, které mne čeká. Pak přišla Martinka, byly jsme v kavárně, kde jsme si skvěle popovídaly...a z mého úhlu pohledu sedly...a když přišlo na focení, bylo to super dokázala mne zbavit nervozity...a ve výsledku to bylo moc moc fajn. Procházka a focení v parku bylo třešinkou na dortu. Takže pokud hledáte skvělou fotografku, Martinka je jednoznačná volba. Moc děkuji za tvůj skvělý přístup a krásnou práci... určitě nebyla poslední.
Petra Trnková Teclová
www.petratrnkova.cz
Martino, moc díky za nádherné fotky i dovýběr fotek. Už se těším, až spolu budeme připravovat web.
Jitka Koppová
U Marti jsem nejdříve začínala s rodinnou fotkou, později byznys portrétem a nakonec i focením našich firemních akcí. Společně chodíme do mastermindu, kde mluvila o své práci s láskou a zápalem. Pozorovala jsem jak ji záleží na tom, jaký web vypustí. Jak klienty dokáže nasměrovat od šílených nápadů k nádherným vkusným webům přesto, aby jim nevzala to podstatné, koho prezentují. Pro mě naprosto dokonale spojení fotek a webu, kdy jsem nemusela řešit každé zvlášť. Navíc proces byl velmi jednoduchý a na to, že jsem poslala pouze pár svých textů, vznikl za mě velmi povedený web. Jsem to já a přitom tomu Marta dala skvělý design i strukturu, která mě chyběla. Naprosto to předčilo má očekávání. Takže ze srdce doporučuji.
"S Marťou jsem fotila už několikrát. Portréty. Taneční "byznys" fotky. Partnerské a taky mi fotila velkou živou taneční akci, ze které vzniklo spoustu překrásných vzpomínkových momentek. Focení s ní si užívám a to hlavně proto, že s ní cítím lehkost, přirozenost a hlavně klid a pohodu. Díky této kombinaci pokaždé vzniknou naprosto přirozené obyčejně-neobyčejné fotky, které pak ráda a dlouhodobě používám."
Foceni s tebou pro mě bylo super. Mě to dělá moc dobře na ty fotky koukat. Asi to zní divně. Ale jsem z nich fakt nadšená.
Lucie Chromá
Když jsi mě zachytila v několika momentech na Herálci, vidím v sobě to, co moji rodiče nikdy neviděli. A opírám se sama o sebe. Máš dar objevit v momentech života podstatu člověka
Andrea Ája Dunová
Ahoj Marti, moc děkuji za krásné fotečky. Jsi neskutečně šikovná. Focení bylo s Tebou zábavné a fotky jsou opravdu úžasné!! Nepoznávám se na nich. Mám krásnou památku na toto období mého života. Pokud bych se někdy rozhodla rozjet své podnikání, tak budeš první koho oslovím s fotkami na web. Ještě jednou moc děkuji za krásné fotky a prima čas strávený ve Tvé společnosti :-).
Pavla Vaculíková
S Martinou jsem zažila moje první profi focení. Přirozeně jsem z toho měla trochu obavy, jak to zvládnu, nebudu se stydět, jak to bude probíhat, nebudu na těch fotkách moc strojená, divná, jiná…? A byl to krásný půlden, který jsem si maximálně užila. Martina byla naprosto skvělá, v pohodě a klídku, jako dvě kámošky, jsme vymýšlely pózy a nálady, které chceme do fotek dostat…nasmály jsme se…a vznikly naprosto úchvatné fotky. Jak jsem je vypustila na sociální sítě, strhla se lavina lajků a srdíček a spousta lidí mi psala pochvalné komentáře. Sama jsem z fotek nadšená, používám je do reklam, na web, na sítě a úroveň všeho díky profi fotkám od Martiny poskočila o min. 200%. Děkuji moc, Marti.
Míša Nemuchovská