E-book

Jak vybrat barvy a fonty

na svůj web

E-book
Jak vybrat barvy a fonty na web e-book

Máš web, který potřebuje nový kabátek nebo si budeš tvořit svůj první web?  Vytvořila jsem pro tebe průvodce, jak se inspirovat a jednoduše si vybrat kombinace písem a barev pro svoje nové webové stránky. 

Pro ty, kdo chtějí web ucelenější, sjednocený, harmonický, přehledný a aby působil profesionálně a mohli se o něj opřít. 

V e-booku se dozvíš vše 
o barvách

Vybreš si svoje fonty

Co e-book přinesl čtenářům před tebou?

Paulita Nováková

www.paulitanovakova.cz

Ebook mě doslova pohltil, protože často u svého webu řeším právě barevné kombinace a fonty písma. V ebooku je vše přehledně a srozumitelně vysvětleno i znázorněno a obsahuje také spoustu praktických rad, jak si tu všechnu teorii rovnou vyzkoušet .. Určitě doporučuji všem, co řešíte vzhled svých webů a Tobě Marti moc děkuji za tolik důležitých informací.

Denisa Péryová

Je to velmi hezké a jsou tam hodnotné informace!!!! Vlastne nad “mými” barvami a fontem taky ted hodně přemýšlím a pomohlo mi to, jak nad tim přemýšlet.

Petra Veselá

petra-vesela.cz

"Milá Marti, děkuji za Tvůj e-book. Mile mě překvapil. I když jsem myslela, že toho o barvách už hodně vím ze studia Feng Shui a barevné typologie v oblasti osobní vizáže, našla jsem tam dost nových informací a zaujaly mě především barevné kombinace a jejich významy pro web. Moc se mi líbí i Tvoje tipy z praxe pro barvy na web. O fontech jsem toho tolik nevěděla, a tak pro mě byly tvoje informace nové a velmi užitečné v tom, že jsem si za krátkou dobu udělala pěkný přehled o tom, jak na nás fonty působí a jak toho využít pro web. Je úžasné, kolik užitečných informací se Ti povedlo do e-booku seskupit. Už vím, jak na kombinaci fontů a jak jejich působením vytvořit elegantní a moderně působící web. Za to ti velmi děkuji. "

Denise Prosser

www.denisaprosser.cz

Ahoj Marto, to je krasny ebook a velice uzitecny, skvele tipy, krasny desing, jednoduchost, prakticnost, umela inteligence me vazne nenapadla, takze skvela inspirace, opravdu moc povedené.

Lenka Bělohradská

A k tvemu ebooku - stiham nampsat uz ted. Prijde mi super, naslapanej konkretnima informacema a praktickyma hlavne!!!

Anna Píšková

Ze začátku podnikání jsem ladila s jinými fonty a barvami než teď. Ne, že by to byla věc, která se má měnit nějak často, ale rozhodně je čas na změnu, když se podíváte na svůj web a řeknete si, že to není ono. A přesně v tu chvíli je fajn mít po ruce tenhle e-book. E-book bych doporučila spíše začínajícím podnikatelkám, které už se trochu ukotvily a chtějí, aby jejich web a sítě působily konzistentně a profesionálně. Nabádá k velmi potřebnému zamyšlení a nabízí vysvětlení, jaké barvy, jak působí. Nejvíc mě zaujala část s tipy k akci, protože jsou skutečně efektivní a praktické. Díky nim si můžete vytvořit vizuální identitu třeba ještě dnes.

Michaela Prouzová

E-book skvěle vysvětluje, jak při výběru barev a fontů začít a na co se zaměřit. Je plný praktických tipů, které můžeš hned vyzkoušet a které ti ti pomůžou se do výběru nezamotat. Oceňuju množství konkrétních příkladů, protože v tomto případě dobrý obrázek vydá za 1000 slov.

Fakt se mi líbí, že tam máš spoustu obrázků a konkrétních případů - i u těch kombinací barev i pak celkově u vyznění toho webu. I ty praktický tipy, co kam zadat, co hledat atd, to je super. Děkuju za poslání

Danka Hejdová

dankahejdova.cz

Kdybych byla na začátku a připravovala si svůj první web, tak bych byla úplně nadšená, že e-book můžu stáhnout a mám tam konkrétní příklady a tipy, jak sladit barvy,písma, jak to celé uchopit, protože někdo na to nemá cit a může mu to hodně pomoci. Pro lidi, kteří si chtějí tvořit web sami, tak má za mě e-book obrovskou hodnotu, předává hodně. 

V e-booku najdeš 40 stran nabitých informacemi, které můžeš hned převést do praxe. Garantuji ti, že po přečtení se budeš dívat na weby úplně jinak. 

Cena e-booku je 235 Kč