tvořím weby

Tvorba webů

Jednoduché vzdušné a přehledné webové stránky

Tvořím weby, které se dobře čtou

Přehlednost, účelnost a moderní design. Tohle je kombinace, kterou u mně najdete.

Vzdušnost, prostor, minimalismus, přírodní odstíny.

Jak probíhá spolupráce

Od začátku až do konce je to práce dvou stran

Barvy a styl

Vybereme vhodné barvy a styl na váš web.  Pomocí moodboardu, nebo odkazů na jiné stránky mi ukážete, co se vám líbí, abych měla představu. Prodiskutujeme, co je pro vás důležité a proč. 

Dodáte texty a stránky

Pošlete mi potřebné texty a řeknete mi, jaké stránky na webu chcete. Jestli bude jen prezentační web, nebo včetně blogu. Já následně vytvořím grafiku první stránky a až ji schválíte, budu pokračovat dál, případně poladíme detaily. 

Propojení aplikací a SEO

Zajistím propojení s emailingovými a fakturačními nástroji.

Formuláře na sběr kontaktů.

Přidání sociálních sítí.

GDPR panelu.

Na vašich stránkách nastavím základní SEO titulky a popisky, aby vás měly vyhledávače rádi. 

Reference klientů

Přátelé, chci vám doporučit tuhle fantastickou ženu, která mi během pár dní postavila skvěle funkční web, který provází fotky, co sama nafotila. Za mě top služba, tohle spojení. Takže dávám 11 z 10 a kdo chystá web, opravdu ze srdce doporučím dál

Sabina Vytisková

Martinu a její práci jsem znala dlouho předtím, než jsem ji poprosila o redesign webu. Šla jsem za ní intuitivně a dobře jsem udělala. Martina mi udělala čistý, jednoduchý web přesně podle mého gusta. Komunikovala, zajímala se a sama navrhovala možné varianty. Na první dobrou mi sedly i její grafické návrhy a nápady. Vřele doporučuji všem, kteří mají rádi precizní práci a zároveň potřebuji zjednodušit i svoji sebeprezentaci v podobě webových stránek, grafiky apod.

*Pozn. na webu proběhly od doby tvorby úpravy, které jsem netvořila už já. 

Veronika Hanzlíková

Martinu jsem oslovila ohledně pomoci s úpravou mého webu. Okamžitě reagovala telefonátem, aby zjistila, jakou mám představu. Už v prvních minutách jsem poznala, že se jedná o profesionálku a s důvěrou ji svěřila své požadavky. Rychlostním tempem začala na mém webu s nadšením pracovat a zasílala mi ke kontrole průběžně svou práci, kterou odváděla, abych měla představu. Překvapilo mě, že vždy udělala něco navíc a to jsem velmi ocenila. Na každý můj požadavek okamžitě aktivně reagovala. Z její práce jsem nadšená, má cit pro jemnost i design a je neskutečně rychlá. Jsem vděčná, že se s důvěrou mohu znovu na Martinu obrátit. Doporučuji všemi deseti. 

Kateřina Hegerová

Online podnikatelka

Ceník

Hodinová sazba 800 kč/ hodina.  

Na jednoduchém webu kolem 5 středně dlouhých stráncek strávím cca 15 hodin. 

Potřebujete se domluvit individuálně? Napište mi nebo zavolejte

Realizace webů

Zde si můžete projít weby, které jsem tvořila v poslední době. Jsou to printscreeny celých stránek. Můžete si je zvětšit.