Pár slov o mně

O mně

Brandová a interiérová fotografka

brandová a interiérová fotografka

Martina Benáčková

Možná to byl na počátku vzdor, že i já se můžu živit něčím co mi dá svobodu, co bude tvořivé a bude mě to bavit. Protože od malička miluju focení a počítače.

Jsem prostě kozoroh, idealista a k tomu počítačovej geek. Smrtelná kombinace.

Co mě nejvíc ovlivnilo

Na výšce jsem odjela studovat do Walesu. Písek mezi prsty, vůně moře, vítr ve vlasech, skvělá práce, kolegové, dobrodružství. Krásných 5 let. 

Tam jsem víc začala víc brát do ruky foťák, a to pokračuje dodnes, i když jsem už přes 10 let zpět. Když semi narodily děti, rozhodla jsem se, že se do toho pustím na plno.

Naučila jsem se prosadit v cizí zemi a postarat se o sebe a hlavně se nezhroutit, když něco nejde, jak má. To mi dalo velký nadhled. 

Británie mě hodně ovlivnila v tom, jak přátelsky k sobě lidi přistupují a tohle je něco, co se snažím přenášet i do svého života a podnikání. Profesorovi na výšce se třemi tituly jsme říkali prostě – Andy. 

Nejsem jen fotografka, jsem člověk na stejné vlně.

Tím, že se snžím vypořádávat s autoimunitním onemocněním jsem dost houževnatá. Mám vystuovanou výživu, tělovýchovu, a proto mi jsou blízká témata zdravého životního stylu a mindsetu.

Zkušenosti

7 let fotím. Navštěvuju různé kurzy a workshopy. Neustále se vzdělávám. Moc mě baví hledat vlastní cestu a formu, jak u mně, tak u klientů. 

A protože mám ráda i podnikatelský svět, rozhodla jsem se, že tyhle dvě věci propojím. Posledních pár let se věnuji převážně brandovému focení. Jako koníčka mám focení rodin.

Tvořím minimalistické jednoduché weby. 

Weby tvořím 4 roky. Využívám zejména platformu WordPress a šablonu Elementor. Poslední kurz, kde zlepšuju svoje dovednosti je The Complete Graphic Design Theory na Udemy.

Dále jsem absolvovala různé kurzy online marketingu. Zejména T Harv Eker – Wealthy Marketer. Juniorní akadmie u Holek z marketingu. Na úplném začátku Podnikání z pláže. 

Pro focení mě nynní nejvíc inspiruje The Art of Her Personal Branding Photography. 

Proto u mně můžete najít komplexní služby, kde společně vytvoříme vaše fotky a následně i web, kam je vložíme. To mě baví nejvíc, tvořit celý ten proces. A to mě taky odlišuje od konkurence. 

Nemusíte hledat dalšího člověka na tvorbu webu – šetřím váš čas a nabízím komplexní službu. Win – win.

Navíc mám několikaleté zkušenosti jako technická podpora kurzů online marketingu. Pomůžu vám web vytvořit tak, aby návštěvníky vedl tam, kam potřebujete. 

7

Let zkušeností

120+

Spokojených zákazníků

3

Vystřídané foťáky

+1000

Hodin večer s čajem u PC