Brandové focení s líčením a mini networkingem

Pátek 26.12. 9.30-13.30

Potřebujete nové brandové fotky?  S radostí vám umožnňujeme  příležitost, která kombinuje tvorbu kvalitních fotek, profesionálního make-upu a možnost potkat se se stejně naladěnými ženami v úzkém kruhu a užít si fajn dopoledne v Praze. 

Vnímám kolem sebe, jak je potřeba pracovat na vizuální identitě, která osloví vaše srdcové klienty, a proto jsem vymyslela tuhle akci a přizvala ke spolupráci šikovnou vizážistku Jasmínu Pekařovou, abychom vám nabídly komplexní službu.

Přidejte se k nám na den plný krásy, kreativity a inspirace.

Před focením vás Jasmína nalíčí a upraví vlasy. Nechá vyniknout vaše nejlepší rysy a podtrhne  přirozenou krásu, abyste se při focení cítily jednoduše seběvědomě a ve své síle. 

Během brandového focení budete mít možnost spolupracovat se mnou (zkušenou fotografkou). A společně vytvoříme snímky, které budou vyprávět váš jedinečný příběh.

Jak to bude probíhat

Jak to ve studiu vypadá

Studio Hala 11 je světlé a prostroné fotostudio v Praze. 

Zázemí

Ve studiu je i takovéto zázemí, které můžeme využít společně s ostatními. Studio bude pronajaté jen pro nás, zázemí je společné pro ostatní v dalších studiích. 

Co je zahrnuto v ceně

Cena za osobu je 9500 Kč.

Fotky z minulých focení

Můžete využít pronájem šatů

Ve studiu je možnost pronajmout si luxusní princeznovské šaty za příplatek. Celou nabídku najdete tady v odkazu výše. Pokud budete mít zájem, dejte mi dopředu vědět. Zařídíme.

Možná máte nějaké obavy  

 1. “Nemám moc zkušeností s profesionálním líčením/focením a bojím se, že nebudu vypadat na fotkách dobře.”
  Obě máme dlouholeté zkušenosti s prací s různými typy normálních bězžných žen. Budeme vás vést a pomůžeme vám zachytit a zdůrazňit vaši přirozenou krásu. Cílem je, abyste se cítily během celého procesu pohodlně a sebevědomě. Věřím, že to spolu zvládneme.
 2. “Nevím, co na sebe” 
  Určitě najdete v šatníku pár kousků, ve kterých se cítíte pohodlně a sebevědomě. Ideálně 2 outfity. Pokud si nejste jisté, ráda vám poradím ohledně vhodného oblečení, které podtrhne váš vzhled a styl. Určitě by mělo být buď neutrální nebo v brandových barvách. Volné věci je dobré usměrnit páskem, protože objektiv zešiřuje. Většinou vypadají lépe upnutější věci, i když jste třeba trochu silnější postavy.

 3. “Bojím se, že akce bude příliš formální nebo nedostatečně profesionální.
  Akce je navržena tak, aby byla komorní, neformální a příjemná. Naším cílem je poskytnout profesionální služby, zároveň vytvořit pohodovou atmosféru, ve které se budete cítit uvolněně a přirozeně. 

 4. “Obávám se, že nebudu mít dostatek času na všechny služby.” 
  Harmonogram jsme naplánovaly tak, aby byl dostatek času na všechno a v klidu. Na líčení, úpravu vlasů a focení i networkování, máte na oboje vždy hodinu jen pro sebe, takže 2 hodiny péče a tvoření. Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás prioritou, a proto chceme, abyste měly dostatek času na každý krok procesu.

 5. “Cena akce se mi zdá příliš vysoká.” 
  Cena akce zahrnuje profesionální služby líčení, úpravy vlasů, brandového focení, pronájem fotostudia. Dopravu fotografky i vizážistky, komunikaci s vámi před akcí, po akci a postprodukci a retuši fotek a lehké občerstvení. Individuální focení ve studiu by vás stálo cca o 5000  víc. Kvalitní fotky je investice do vašeho podnikání, která se vám rychle vrátí. 

 6. “Budu muset být na akci celou dobu?”
  Určitě to není povinné. Můžete přjít až na váš čas líčení, který dopředu dohodneme. Ale budeme rádi, pokud budete chtit setrvat a popovídat si, tvořit ten zážitek společně. Popřípadě pomoci jako figurantka dalším ženám a naopak využít ostatní pro vaše fotky.

Kdo vás bude fotit a líčit

Fotografka

Martina Benáčková

Jsem fotografka, která se focením živí od roku 2016. Začínala jsem s focením rodin, které se postupně přetavilo na business focení, protože se celou dobu pohybuji v online marketingu a ráda se obklopuji lidmi, kteří se snaží žít ve svobodě, podle svých pravidel a jsou plní života. To mně baví nejvíc, fotit tu jiskru v oku. Kromě focení tvořím i čisté minimalistické weby. 

Baví mě ukazovat ženám jejich krásu, protože jsem sama tu svoji dlouho neviděla a abych měla trochu sebevědomí, ušla jsem nemalý kus cesty, která pořád pokračuje, nyní ale mnohem laskavěji. Proto mám pochopení pro ty, co jsou před kamerou hodně nesvé  a zároveň obdivuju ty, které si před foťák stoupnou jako královny. A to bych si příla pro každou z nás.

Vizážistka

Jasmína pekařová

Mým hlubokým přáním a snem je, věnovat se ženám. Pořádat ženské kruhy, ale i individuální konzultace a poradenství v oblasti ženské krásy. To už vlastně dělám a hluboce mě to naplňuje. Propojit vnější krásu každé z vás s vaší vnitřní krásou a moudrostí. Možností a cest jak se inspirovat je mnoho a mě vesmírně baví, hledat a nacítit se právě na unikátnost každé z vás.

Aktuálně dlouhodobě spolupracuji v digitalním studiu pro Novinky.cz, Super.cz, Pravo.cz a Sport.cz. Setkávám se s řadou známých a zajímavých osobností. Často líčím pro reklamy, brandové focení a zároveň disponuji malým ateliérem v centru Prahy, kde poskytuji individuální minikurzy líčení pro ženy. 

Reference

Vybrala jsem si tě, protože jsem tě delší dobu pozorovala na sociálních sítích. Přitahovala jsi mě neviditelnou silou, kterou nedokážu vysvětlit. Líbili se mi tvé fotky a to, jakou mají atmosféru. Během focení jsi mi pomáhala se uvolnit a citila jsem se v bezepcí.
Eva Pitnerová
www.evapitnerova.cz
Martina se ujala obtížného úkolu nafotit naši partu se ctí. Celou dobu byla statečná, i když se z našeho seriózního focení stala po chvíli živelná záležitost. Martina je profesionálka s lidskou tváří a výsledek stojí za to. Další focení proběhne určitě s ní.
Be Lean
Firma
Jasmi, neskutečně mě těšilo, tak příjemný čas jsem již dlouho nezažila. Máte kouzelné ruce a bude mi ctí se opět setkat.
Kamila Vodochodská
Jen píšu ze jsem v životě nedostala tolik lajku na fotku jako teď na tu od tebe.
Lucie Rimona
Krásné fotky vznikly díky super profi fotografce Martině. To se tak jdete projít nebo si sednete a povídáte a najednou jsou z toho krásné fotky zachycující prostě přirozenost. Moc děkuji!
Lenka Ilečková
www.lenka-ileckova.cz
Ůplně si vybavuji, jak jsem celá nesvá z focení, které mne čeká. Pak přišla Martinka, byly jsme v kavárně, kde jsme si skvěle popovídaly...a z mého úhlu pohledu sedly...a když přišlo na focení, bylo to super dokázala mne zbavit nervozity...a ve výsledku to bylo moc moc fajn. Procházka a focení v parku bylo třešinkou na dortu. Takže pokud hledáte skvělou fotografku, Martinka je jednoznačná volba. Moc děkuji za tvůj skvělý přístup a krásnou práci... určitě nebyla poslední.
Petra Trnková Teclová
www.petratrnkova.cz
Ahoj Marti, děkuji a mám staženo. Fotky jsou fakt nááádherné.
Pavla Rusňáková

Rezervujte si termín zde

Najděte si v kalendáři příslušný datum 26.1.2024, klikněte na něj a pod kalendářem se vám rozbalí akce, klikněte do zeleného pole, vyjede formulář, zadejte svoje údaje a potvrďte rezervaci

Kapacita je 3 osoby. Pokud vám rezervace nepůjde provést a pole už bude červené, znamená to, že termín je naplněn. Napšite na info@martinabenackova.cz, můžete být náhradnice a nebo při velkém počtu zájemců akci zopakujeme. Dala bych vám vědět termín.