3 denní výzva zdarma

3 akční kroky
k novému webu

výzva

Promysli to, naplánuj a začni ve 3 denní výzvě   

Vídáš různé checklisty a videa zdarma, co bys měla vědět nebo udělat, než si vytvoříš web, ale nikdo ti neřekl, kde ho vytvořit, aby to bylo pro tebe to nejlepší, co na něm má být, aby jsi netvořila web jen tak zbůhdarma, ale aby fungoval přesně pro tebe na míru a přinášel ti zákazníky? 

Nebo už web máš, ale tvořila jsi ho někdy před 100 lety, takže se za něj stydíš a ani ním nepracuješ nebo nevíš, jak ho pořádně využít pro svoje podnikání? 

Možná sis vytvořila web na platformě, která ti nedovoluje se svým podnikáním dál růst a nevíš co teď…

Možná web teprve zvažuješ, ale ještě sis nic nezjišťovala?

Jsem tu, abych to s tebou posunula. 

Kurz je vhodný pro všechny, kdo mají buď starý nefunkční web nebo přemýšlí o svém prvním webu. 

Ve výzvě

Nebudeme jen teoretizovat, ale půjdeme do akce. 

Během těchto tří dnů:

Jmenuju se Martina a budu tvoje průvodkyně

Moc dobře vím, co právě řešíš a v čem tápeš, protože jsem tam byla taky. Před 8 lety jsem tvořila svůj první web a pamatuju si dost živě, jak jsem v tom trávila hodiny, netušila, co dělám a vypadalo to bídně. Ale objevila jsem, že  je to krásná kreativní činnost, která dává nápadu tvar, a proto jsem se rozhodla ve “webařině” dál vzdělávat a začít ji nabízet jako službu.

Za tu dobu jsem na začátku rok pracovala pro firmu, která tvoří weby a od COVIDU je webdesign součást mého portfolia, protože krásně doplňuje brandové focení, kterému se věnuju. Vytvořila jsem desítky webů jak pro firmy, tak pro kouče, poradce a další specialisty a ráda ti pomůžu i s tím tvým. 

Výzva bude probíhat ve Facebookové skupině a v e-mailu.